E-MAIL GÖNDERİN
WHATSAPP BAĞLANTISI
ÇAĞRI MERKEZİ

Özdemir Hayvancılık

ÖZDEMİR HAYVANCILIK; Tavuk Satışı sektöründe 5 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Yılın 12 ayı müşterilerinin sipariş verdiği Yarka'ları 16 haftalık olduğunda tüm aşılarını zamanında yapmış olarak adreslerine kadar getirip teslim etmektedir. Üstelik sevkiyat için ayrı bir ücret almamaktadır. Yarkalarını teslim alan müşteriler satın aldıkları Yarka bedelini "Kapıda Ödeme" yöntemiyle nakit ya da kredi kartıyla ödeyebilmektedirler.

Ayrıca ÖZDEMİR HAYVANCILIK;, müşterisinin Tavuk Kümesi taleplerini her ebatta ve her bütçeye uygun değişik malzeme seçenekleriyle, aynı zamanda kurulacağı yerin coğrafi ve iklim koşullarını da dikkate alarak ve yapım aşamasında en kaliteli malzemeleri kullanarak projeleri eğitimli ve tecrübeli personeli sayesinde 1.kalite işçilikle anahtar teslim kurmaktadır.

ÖZDEMİR HAYVANCILIK; bu güne kadar değerli müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden ve dürüstlük ilkesinden asla vazgeçmeden, devletimizin koyduğu kural ve yönetmeliklere uygun şekilde ticaretini sürdürmeye devam etmektedir. Bu günlere yürürken istikrarını ve zorluklar karşısındaki mücadelesini hiç bırakmamıştır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalar yürütmüştür.

ÖZDEMİR HAYVANCILIK; bu günlere gelmesine katkı sağlayan değerli müşterilerine şükranlarını saygıyla arz eder.

ÖZLEM ÖZDEMİR